BATMAN ÜNİVERSİTESİ BAP KOORDİNASYON

                            SİSTEMİNE HOŞ GELDİNİZ!

 

 

Otomasyon sistemi Google Chrome, Yandex veya Mozilla İnternet tarayıcıları ile sorunsuz çalışmaktadır. Otomasyon ile ilgili işlemlerde bu durum  dikkate alınmalıdır.

Otomasyon sistemine girişte problem yaşıyorsanız Yardım menüsünü inceleyiniz. 

 

Sayın kullanıcı,

 

Otomasyonumuz siz değerli kullanıcıların projeleri ile ilgili işlemleri daha seri bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için kullanıma sunulmuştur. Otomasyon hakkında karşılaştığınız aksaklıkları ve önerilerinizi bap@batman.edu.tr e-mail adresine bildirmeniz daha iyi bir hizmet sunmaya vesile olacaktır.Öncelikle Otomasyon sistemimizi kullanmak için sadece @batman.edu.tr e-mail hesabınız olması gerekmektedir.

Sayfamızın sağ üst kısmında bulunan Otomasyon Giriş linkine tıklayarak, proje yürütücüsü iseniz, yürütücü girişini tıklayıp, diğer sütundaki  @batman.edu.tr uzantılı mailiniz ve şifrenizi girmekle otomasyonumuza giriş yapmış olacaksınız. E-mail şifreniz BTÜBAP birimi tarafından kesinlikle görülmemektedir. Bilgi Güvenliği açısından dışarıdan girişleri önlemeye yönelik Bilgi İşlem Daire başkanlığı serverı üzerinden Authentication yani doğrulama yapılmaktadır. 

Otomasyon sayfasında yer alan seçenekler vasıtasıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yeni bir projeye başvuracak iseniz, YENİ PROJE BAŞVURUSU,

Yürütmekte olduğunuz bir projeden malzeme istemi yapmak istiyor iseniz,SATINALMA,

Yürütmekte olduğunuz veya sonuçlanmış tüm projelerinizi görmek istiyor iseniz PROJELERİM,

Kişisel bilgilerinizde oluşan bir değişikliği güncellemek için BİLGİLERİM,

Yürütmekte olduğunuz projenin bütçesini görebilmek için PROJE BÜTÇE DÖKÜMÜ, linklerinden ulaşabilirsiniz.

 

Bilimsel Araştırmalara destek başvuru işlemlerine Otomasyon sayfamızın PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ Başlığı altındaki Yeni Proje Başvurusu kısmındaki seçenekten ulaşabilirsiniz. Projelere ait detaylı bilgileri başvurunun başlangıç aşamasında görebilirsiniz. 

 

Yüksek Lisans/Doktora projelerinin Enstitü Müdürü, diğer projelerin ise Dekan/Müdür tarafından imzalanması gerekmektedir. 

 

Bütçe kalemleri hazırlanırken, ilgili kısmda belirtilen, mevzuata uygun teknik şartname hazırlama kriterlerine riayet  edilmesi ve bütçe listesine muhtelif şeklinde bir kaleminin girilmemesi önemle rica olunur.

 

Sizlerin vermiş olduğu destekle daha iyi bir otomasyon sistemine sahip olacağımız kanaatindeyiz.

Teşekkür eder, saygılar sunarız. 

 

Önemli Duyurular

Kayıt yok

Satınalma Duyuruları

Kayıt yok
  • __short_title__ __title__
  • __title__
  • __title__
  • __count__